poniedziałek, 21 grudnia 2015

Two Worst Fashion Trends For 2016

NEW Z trendami jest trochę jak z pieniędzmi - Nie należy się do nich przyzwyczajać. Przeminą równie szybko jak się pojawiły. Dziś chciałem wam pokazać dwa trendy nadchodzącego lata, które mam nadzieję umrą z pierwszym śniegiem w 2016 roku. You should deal with trends like with money - There's no use in getting use to them. They will pass as quickly as they appeared. There are two trends of upcoming summer that I hope will disappear with the first snow in 2016. 

Koszule W Stylu Lat 50
Mówi się, że moda wraca. Tylko czemu mam wrażenie, że to powrót nielubianej ciotka, gdy ja czekam na chrzestnego z kasą? Rozczarowanie jest w tym przypadku wprost proporcjonalne. Wygląda na to, że kreatorzy pałają sentymentem do czasów, kiedy byli jeszcze bardzo młodzi i piękni. Niestety zwykliśmy nadmiernie idealizować czasy naszego dzieciństwa. Dochodzę do wniosku, że zależy im bardzo na tym, by młodsi faceci wyglądali od nich gorzej. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć chęć powrotu do koszul które od lat lansuje Franek spod butki z piwem.  O ile nie jesteś kobietą w trakcie zmiany płci, to chyba możesz darować sobie ten trend. 
Fifties Shirts 
It is said that trends come back. Why do I have a feeling that it's the return of the disliked aunt while I am waiting for the godfather with money? My disappointment is pretty the same. It looks like the creators are missing the days when they were young and beautiful. Unfortunately we tend to idealise the times of our childhood. I have a feeling that they want to make younger guys look worse. I don't know how else to explain the desire to bring back the shirts that you can still see on a drunk stew in your neighborhood. Unless you are a woman in the middle of sex change you can skip this trend. 
Ogrodniczki 
Moda wróży nam pracowite lato w ogrodzie. Wiadomo, że nawet w polu można wyglądać modnie, ale o ile nie dostanę fuchy na budowie, to jakoś przeżyję ich brak w mojej szafie. 
Overalls
According to fashion we will have really busy summer in the garden. It is known that even in the field you can look fashionable but you wouldn't find them in my closet unless I got job on a construction side.

4 komentarze:

  1. te środkowe ogrodniczki jeszcze jednorazowo bym przełknęła, ale cała reszta to faktycznie jeden wielki sheet!

    OdpowiedzUsuń
  2. O god. Serio to wraca do mody? O_o
    Jak dobrze, że nie zwracam uwagi na modę i ubieram się po swojemu :D Uff... ;)

    OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...