niedziela, 7 kwietnia 2019

KANAŁ NA YOUTUBE

Początki bywają trudne. Jeśli dodamy do tego zwątpienie w sens naszego działania, to możemy się spodziewać, że ten pierwszy krok będzie naprawdę koślawy. Tłumaczę sobie, że to normalne i korzystam z luksusu działania po omacku. Stworzenie kanału było moim marzeniem. Problem w tym, że jestem biegły w znajdowaniu powodów, by swoich marzeń nie realizować. Kilka miesięcy chodziłem z tą myślą. Nie dawała mi spokoju więc pozwoliłem jej zakiełkować. Była jak pnącze, które nieproszone oplata balkon. Zabieram Was w ponurą podróż, gdzie nie ma happy end-ów. Beginnings can be really difficult. If we add to this doubts in the sense of our action we can expect that the firs step will be clumsy. I explain to myself that it's normal and simply enjoy groping. Having my own YouTube channel was always my dream. The only problem is that I seem proficient in finding reasons to not make my dreams come true. I lived with this idea for a while I let it grow in my mind like a plant. It was like an ivy that takes over your balcony. I'm taking you on a grim journey where there are no happy endings.Więcej na kanale: TUTAJ 10 komentarzy:

 1. Wpadnę na Twój kanał z przyjemnością! 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka ciekawa i na pewno przypadnie do gustu wielu osobom. Z marzeniami tak jest, przekładamy je bo się boimy. Moim marzeniem jest zwiedzanie Gruzji na końskim grzbiecie. Może kiedyś...?

  Zapraszam na nowy post. Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz ♥
  Pozdrawiam! BITHERPHOBIA - Klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia trzeba spełniać! Powodzenia w prowadzeniu kanału :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Początki zawsze są trudne, ale kiedy je przetrwamy to możemy dojść do czegoś naprawdę wielkiego

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy krok zawsze jest trudny, ale jak się weźmie dobry rozbieg to uda się go zrobić i potem jeszcze kilka następnych. Pomysł na kanał wydaje się niezły, warto go realizować i rozwijać. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że spełniłeś jedno ze swoich marzeń jakim było założenie kanału na YT :) To się ceni :)

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...