wtorek, 1 kwietnia 2014

Kim on the cover.

Chyba najbardziej niesławna okładka Vogue-a. Krytycy ogłaszają upadek biblii mody. Aktorka Sarah Michelle Gellar rezygnuje z prenumeraty i nawołuje do pójścia w jej ślady. Czy naprawdę jest tak źle? Może i Kim Kardashian nie jest ikoną mody, ale przynajmniej raz Anna Wintour oszczędziła nam widoku modelki o posturze jedenastoletniego chłopca na okładce magazynu. Nothing sells paper like a juicy scandal. 

Probably the most infamous cover of Voque. Critics claim that it's the end of the biblie of fashion. Sarah Michelle Gellar is cancelling her subscription and asks who is with her? But is it really that bad? It's true that Kim Kardashian is far from being a fashion icon but at least this time Anna Wintour decided not to put a woman with an 11-year-old boy body on the cover of the magazine. Nothing sells paper like a juicy scandal. 


8 komentarzy:

 1. Nie wiem co takiego pięknego jest w wychudzonych modelkach o posturach chłopców że się tak wszyscy nimi zachwycają. Kim może nie ma idealnej sylwetki, ale i tak jest 100 razy ładniejsza od tych modelek, które nie mają czym oddychać, ani na czym siedzieć :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam nic do Kim, ale też drażni mnie takie przytykanie chudym ludziom. Sama jestem bardzo szczupła i niestety taka jest moja natura, niewiele się zmienia choć próbowałam już wielu sposobów;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam nic ani do Kim ani do wychudzonych modelek :) Całej sesji nie widziałam, ale niektóre zdjęcia są bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja uważam, że SMG zachowała się bardzo nieelegancko. Ale wieś zawsze z człowieka wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. trudno mi sie wypowiedzieć na taki temat, bo nie czytam vogue. Ale rzeczywiście niemiłe zachowanie sary, płytkie i puste. Ale... pewnie jak to w hollywood;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie powinna sie tam znalesc Kim. najpierw huczne wesele zrobiła, potem rozwód a teraz znowu się zaczyna..? choc Keeping up with the Kardashians oglądam, uwielbiam tą rodzine za wyjatkiem Kim, ma kij w dupie jest taka sztywna :)
  a tak po za tym to fajny blog

  OdpowiedzUsuń
 7. Very nice post! :)

  best wishes nidda

  http://endlessbeauty9.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...