sobota, 26 września 2015

I must nothing

NEW Wracam. Najbardziej lubię w moim blogu to, że ja nic nie muszę. Jak nie mam ochoty, to tu nie zaglądam i nie piszę. Nie ma w tym nic wielkiego, nikt nie płacze z tego powodu a ja mam czas by znów za nim zatęsknić.
     Czy jest tu ktoś z Poznania, kto by chciał się ze mną wybrać od czasu do czasu na sesję? Wymagam tylko pewnej ręki, która nie upuści mojego IPhona na beton.
I'm back. What I like about my blog is the fact that I must nothing. If I don't feel like writing I won't. It's not big deal, no one will cry about that and I have some time to miss my blog and be back again. 
      Is there anyone from Poznań who would like to go with me for a a photo shoot from time to time? The only thing I expect is a steady hand that won't drop my IPhone on concrete


12 komentarzy:

 1. Nigdy się nic nie musi. Lepiej nie pisać, niż pisać na siłę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Młody, przystojny, blogujący chłopak. Fajnie, że młode pokolenie męskie dba o siebie i nie boi się tego pokazać w necie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam to "nicniemusiejstwo" w blogowaniu, więc rozumiem Cię doskonale. Z Poznania nie jestem, ale z okolic, więc witam sąsiada :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się Twoje zdjęcia, robione iphonem, a mają niepowtarzalny klimat :) Świetnie oddajesz tym zdjęciem to "nicniemuszę", super! I chętnie bym skorzystała, gdybym tylko była z Poznania lub okolic :)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. coś innego pomiędzy tysiącami młodych blogerek :) fajnie,że faceci tez się biorą za takie rzeczy

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...