poniedziałek, 16 maja 2016

Fashion Designer Awards 2016

NEW Za nami kolejna impreza modowa, która ma na celu promowanie młodych talentów celebrytów. Dlaczego znowu najgłośniej o tych, którzy tylko przyszli? We have witnessed another fashion event which aims to promote young talents celebrities. And again, people are talking only about those who just came.

Czy wiecie kto wygrał tegoroczną edycję Fashion Designer Awards? Hmmm... Ja też nie. Wiem za to, kto pokazał na co go stać, a raczej nie stać, bo Pani Karinie Kunkiewicz nie wystarczyło już pieniędzy na resztę stroju.Do you know the name of the winner of the Fashion Designer Award 2016? Hmm me neither but I know who show what she is capable of or maybe not capable... of putting on the whole dress. 
Fotoreporterom udało się uchwycić moment, w którym do Pani doszło, że zamawianie kreacji z chińskiego sklepu to jednak nie najlepszy pomysł. Tak się kradnie show i przestrzeń portali plotkarskich. Naprawdę trudno znaleźć przyzwoitą relację z imprezy, większość ogranicza się do galerii osobliwości polskiego show biznesu. Ja z tegorocznej edycji zapamiętam Karinę i fakt, że wciąż mamy kompleksy i musimy silić się na obcojęzyczną nazwę konkursów. Nie ważne, znalazłem nazwisko laureatki: Dominika Syczyńska 

Reporters seem to catch the moment when she realized that buying an outfit on the Chinese website was probably not the best idea. That's how you can still the show. It's a real challenge to find a decent relation from the event, many boils down to the gallery of celebrities. What will I remember from this edition? Karina and the fact that we still have complexes and we need to use foreign languages to name every show in Poland. Never mind, I've found the name of the winner: Dominika Syczyńska. 

40 komentarzy:

 1. Taki świat...Większość "czytelników" sprowadza czytanie do przeglądania zdjęć, choć nie ukrywam, że czasami ma to sens...Szkoda tylko, że istotne sprawy zawieruszają się po drodze nie będąc prawdziwie docenione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :). Najsmutniejsze jest to, że większość zaproszonych zjawiło się tam tylko dla "ścianki", a nie dla tych co brali udział w konkursie :O

   Usuń
 2. A ja oczywiście nawet nie wiedziałam, że coś takiego ostnieje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zabawny post,lepiej tego nie dało się opisać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, nieźle. No taka prawda, czasami przy takich imprezach nie są wcale najważniejsi laureaci, a celebryci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to się mówi? "Słowem w sedno"? Dokładnie tak! Taka nasza smutna rzeczywistość.
  Pozdrawiam,
  Madlen

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, zgadzam się z Tobą, jakby tego wydarzenia nie mogli nazwać: Nagrody dla najlepszych projektantów czy coś w tym stylu (zamiast Fashion Designer Awards).

  http://crafty-zone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się podoba jej odważna kreacja :) Oczywiście do takiej trzeba mieć odpowiednią figurę, ale jak ktoś ma ładne nogi to czemu, by nie :D A ta Pani (nie znam jej) ma idealną wręcz figurę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materiał też nie jest najlepszy i te złote zdobienia są trochę jak biedniejszy Balmain :)

   Usuń
 8. Great post hun! I love this so much.

  JENNEROUTFITS.COM a blog dedicated to kendall and kylie jenner’s best outfits.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak to właśnie jest że wszyscy biegną za 'skandalem' gubiąc po drodze to co najważniejsze ;/

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz ciekawe poczucie humoru ;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie wyglądała ;D

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ostatnio też rażą mnie obcojęzyczne nazwy z każdej ze strony. Ale przyznam, że sama używam angielskich słów... jest mi prościej czasami coś określić. Niestety z babcia już tak nie pogadam :D Dlatego może lepiej wprowadzać nowe polskie słowa niż zapożyczać zagraniczne? hmmm Co do kreacji... bardzo odważna, ale dla mnei nie jest zła. Pani nie znam, a całą imprezą tez się nie interesuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu silili się chyba na prestiżowe brzmienie :D

   Usuń
 13. Żenada, w imprezie chodziło o młodych utalentowanych projektantów... Celebrytki wszędzie się wepchają, a ten "strój" - brak słów! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pani Kunkiewicz nie błysnęła pozytywnie i gdzieś to sie może odbijać...

  OdpowiedzUsuń
 15. Pewnie gdyby ta Pani ubrała się w "pełnowymiarową" sukienkę to nikt by nawet nie zwrócił na nią uwagi...

  OdpowiedzUsuń
 16. nie podoba mi się taka odważna kreacja. Starsze osoby powinny nosić według mnie coś bardziej stonowanego :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie wiem co ta Pani chciała przekazać tym strojem :) jestem na nie!

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...