wtorek, 31 maja 2016

Kawa Latte i Oliwki

NEW  Afryka jest jak kobieta, oszuka Cię, a Ty i tak przebaczysz i do niej wrócisz." - Michela Wrong. Projektanci lubią powracać do stylu safari. Każdy sezon przynosi wysyp stylowych podróżniczek i odkrywców. Wystarczy trochę beżu, zgniłej zieleni i bieli, aby wyglądać jak rasowy Indiana Jones. Africa is like a woman, she may deceive you but you will forgive and come back to her. - Mochaela Wrong. Designers like to return to safari style. Each season brings dozens of stylish female travelers and explorers. A little bit of beige, green and white can make you look like Indiana Jones 

W dzieciństwie bardzo chciałem zostać archeologiem. Wyobrażałem sobie rozległe wykopaliska na północy Egiptu i siebie odkrywającego starożytne świątynie. Marzyła mi się przygoda życia i skarby na miarę Świętego Grala. Nie odkryłem nic poza stylem safari... jeszcze. As a child I wanted to be an archeologist. I always imagined myself discovering ancient temples in the north of Egypt. I dreamed of the adventure of a life time and treasures greater than the Holy Grail. I discovered nothing but safari style... so far. 

25 komentarzy:

 1. Ty się dopiero rozkręcasz i pewnie jeszcze o Tobie usłyszymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam podobną fascynację Egiptem i Afryką ;-) Styl safari zawsze mi się podobał. Bardzo pasują Ci takie kolory.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Jest OK, zalatuje safari, ale troszeczkę, kolory fajne. O więcej i lepszej jakości zdjęć poproszę :) Modę trzeba oglądać :)

   Usuń
 4. Świetne zestawienie, iscie turystyczne :)
  To co, lecimy do Afryki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna stylizacja. :) Mnie za to od zawsze interesowała Australia.

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam też bym się chętnie wybrał *_*

   Usuń
 6. W Afryce bardziej przyciągają mnie zielone klimaty i kolorowe Maroko. Zajawkę na musztardowy miałam w tamtym roku, ale bardziej w stylizacjach indiańskich :)

  OdpowiedzUsuń
 7. podoba mi się takie kolorystyczne zestawienie;)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 8. lubię takie kolory ;p stary browar <3

  OdpowiedzUsuń
 9. fajna stylizacja.

  michalzlifestyleandfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...