czwartek, 11 czerwca 2015

Twój Sukces Leży na Półce.

Trochę czasu zajęło mi zrozumienie, że "sukces" jest dostępny. Wyobraźmy sobie, że idziemy po sukces do supermarketu. Znajdziemy tam masę produktów obrazujących różne cele i definicje sukcesu. Teoretycznie każdy z nich możemy włożyć do naszego koszyka. Jesteśmy też w stanie zapoznać się z jego opisem, ale nie możemy go jeszcze spróbować. Smak sukcesu jest bowiem zarezerwowany dla tych, którzy są skłonni za niego zapłacić. Pytanie za 100pkt brzmi: Na co mnie stać?  Stać Cię na każdy z tych produktów, ale pod warunkiem, że wybierzesz jeden. Skoncentruj się na wybranym celu i rzetelnie realizuj go każdego dnia. Sukces jest dostępny, trzeba tylko za niego zapłacić ciężka pracą. Życzę wam powodzenia przy kasie.It took me a while to understand that success is attainable. Imagine that you enter the supermarket. There are plenty of different products that would symbolize our goals and various definitions of success. Potentially you can put any of these products into your trolley. You can also read the labels but you cannot taste it yet. The taste of success is reserved for those who are willing to pay for it.. Now you would probably ask yourself what can you afford? In fact you can buy whatever you want on the condition that you will take only one item. Choose one goal and work on it day by day. Success is attainable but you have to pay for it with your hard work. I wish you best of luck at the checkout counter.

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajne porównanie supermarketu do naszego życia a raczej naszych celów w nim
  Pozdrawiam,madda
  Blog Maddy -> klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie tak,jak ktoś będzie tylko narzekał to nie zrobi kroku wprzód.Jest jedno mądre powiedzenie : Jeśli nie będziesz pracował na swoje marzenia-ktoś inny zatrudni cię bys pracował na jego..

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafne porównanie. Jak chcemy być dobrzy w wielu rzeczach to najczęściej nie jesteśmy dobrzy w niczym, albo rezygnujemy za wcześnie

  OdpowiedzUsuń
 4. How nice :) New on my French blog: "How to straighten your hair and eat Strawberries Tagada at the same time"

  www.taimemode-fashionblog.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny wpis:) Dobrze jest mieć cel w życiu i go realizować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma nic smutniejszego niż życie bez celu :P!

   Usuń
 6. Bardzo fajna metafora! Super post:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lepiej nie mogłeś tego ująć! Post bardzo w moim stylu, dlatego obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...