czwartek, 30 lipca 2015

One way no another.

Śmierć Jana Kulczyka przypomina nam, że wszyscy zmierzamy w jednym kierunku. Nie ma takiej mocy, która by zmieniła cel naszej drogi. Są środki, aby wydłużyć podróż, ale koniec jest zawsze ten sam. Jedni pokornie spacerują, inni jadą bez trzymanki. Mówi się, że powinniśmy żyć tak, aby niczego nie żałować. Przecież po śmierci nie mamy szansy już żałować, Chwila i nas nie ma. Jan Kulczyk's death reminds us that we all go in one direction. There is no power that could change our destination. There are ways to make our journey last longer but the end is always the same. There are those who just walk slowly and those who have roller-coaster ride. We should live our lives with no regrets they say but after death there's no chance for regrets. In the nick of tie we are lost in forever.

6 komentarzy:

 1. rzeczywiście śmierć zawsze nas czeka, każdego człowieka, jednych później drugich mniej dlatego powinniśmy wykorzystać życie jak najlepiej ;)
  Pozdrawiam!
  polynaeces.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śmierć przyjdzie prędzej lub później. Żyjmy tak, żeby być szczęśliwym. Jeśli szczęście daje nam leżenie to leżmy. Bieganie- biegajmy. Nie róbmy nic na siłę dla "radości". To w końcu nasze, własne istnienie. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedna pielegniarka rozmawiająca z pacjentami w hospicjum najczęściej od nich słyszała że żałują zawsze tego iż bali się zrobić coś w życiu a mieli taką możliwość. Wniosek jest taki: nie bać się żyć ale żyć trzeba tak aby nie ranić innych ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlatego powinniśmy przeżyć swoje życie, jak najlepiej się da. Po co wyścig szczurów? Po co wzajemna zawiść? Szkoda czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a ludzie się "zabijają" mentalnie by wyprzedzić jeden drugiego. kasa zarobki.. smutne bo to nic nie znaczy w obliczu śmierci...

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy poświęcimy długie lata na naukę, przychodzą kolejne długie lata na pracę. Gonimy za pieniądzem, zapominając o sobie i innych. W pewnym momencie, zazwyczaj w tym najgorszym, uświadamiamy sobie, że nie zaryzykowaliśmy, nie zrobiliśmy tego czy tamtego. I to jest smutne

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...