środa, 28 października 2015

Life is a big wheel.

NEW Życie jest jak diabelski młyn z naciskiem na diabelski. Masz tylko jeden bilet i żadnej gwarancji, że jazda Ci się spodoba. Mi się zaczyna coraz bardziej podobać, a Tobie? Jak Ty się bawisz?   Life is like a big wheel and I really mean big. All you have is one ticket and no guarantee that you will enjoy the ride. I like it more and more. What about you? Are you having a good time?

Czy jest Ci może niedobrze, masz mdłości? To normalne, każdy czasem miewa. Postaraj się czerpać przyjemność z jazdy. Uważaj! Jeśli za bardzo będziesz szarżować, to wypadniesz i nie doczekasz końca podróży. Byłeś już na samej górze? Ja jeszcze nigdy, ale Ci co byli mówią, że widok jest nieziemski. Moja perspektywa już jest wspaniała, ale wiem, że chcę zobaczyć więcej i zobaczę! Ty też zobaczysz, jeśli tylko będziesz chciał. Chcesz tego prawda? Wychyl się na chwilę i zaczerpnij powietrza, zobacz jak jest cudownie. Spójrz w górę, nie jest wcale tak daleko.

Damy radę
How are you? Are you feeling sick? It's perfectly normal. Everybody feels that sometime. Try to enjoy the ride. Be careful! If you go crazy you will easily fall off the wheel. Have you ever been on top? I haven't been there yet but I've heard that the view is amazing. My perspective is already great but I know that I want to see more and I will see more. You can join me If you want my friend. Do you want it? Lean, take a deep breath, it's so wonderful. Look up, the top is not that far away.

We can do it

40 komentarzy:

 1. Myślę, że z czasem przyzwyczaję się do tak szybkiej jazdy :D

  merows.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealne porównanie, bardzo mi się podoba ten post! :) Chyba każdy czasem zbliża się na szczyt, a innym razem leci w dół. Ważne, by jednak pamiętać, że nie należy się poddawać - nawet, jeśli już długo siedzimy na dole tego diabelskiego młyna, to w końcu machina ruszy, a my powędrujemy powoli na szczyt.
  Wystarczy uwierzyć.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale nie ma też co czekać, aż sama ruszy :D

   Usuń
 3. Jak zawsze świetny i motywujący wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, jazda życiowym młynem może być ryzykowna. Myślę że z powodzeniem każdy może osiągnąć cel jeśli tylko nie da się zmanipulować drugiej osobie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne porównanie. Aby coś osiągnąć trzeba zaryzykować, choć zazwyczaj się boimy. Żeby nie żałować przez resztę życia że czegoś nie zrobiliśmy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije :D

   Usuń
 6. Super porównanie, a na samej górze jest na prawdę pięknie :))

  OdpowiedzUsuń
 7. jest w porządku, ale może być lepiej :)
  czasem za szybko, ale można się przyzwyczaić do takiej szybkiej jazdy^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Należałoby jeszcze dodać, że nie masz wyboru i musisz poruszać się po tym okręgu, niezależnie od tego czy nie podoba Ci się na dole i czy nie pilno Ci do szczytów ;) Każdy z nas ma przeznaczony swój własny szczyt i najgłębszą dolinę. Chcemy czy nie - tak będzie i trzeba się do tego przyzwyczaić ;)

  Pozdrawiam
  www.itakowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. tak, życie to niezły młyn, fortuna kołem się toczy, najważniejszy jest spokój i opanowanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super motywacyjny post :) ''Życie jest wspinaczką, ale widoki są piękne'' :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam wrażenie, że z każdym dniem moje życie nabiera co raz większego tempa i nie ma czasu by oglądać się za siebie tylko trzeba walczyć o to co może być :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo dobre porównanie i rozwinięcie tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolejny genialny wpis i świetne porównanie:)
  pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 14. Zawsze warto mieć chęć aby wspiąć się dalej, bo jest to osiągalne, o ile chcemy i jesteśmy wytrwali :) Jeśli czegoś pragniemy, możemy osiągnąć bardzo wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo dobry post!

  michalzlifestyleandfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny wpis, aż sie chce czytać
  zapraszam w wolnej chwili na mojego bloga http://agatartist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo inspirujący post :) Zdecydowanie będę wpadać częściej, buziaki!

  http://nicoolblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...