niedziela, 4 października 2015

Rick Owens and Fashion?

NEW Wyobraź sobie, że jesteś projektantem. Nowy sezon patrzy Ci głęboko w oczy i prosi o następną kolekcję. Stoisz przed ważnym zadaniem! Imagine that you are a designer. New season looks deep into your eyes and asks for your next collection. You stand in front of a challenge.

Jesteś świadomy, że w modzie było już wszystko a nawet więcej. Rysujesz, rysujesz i rysujesz, ale Twoje projekty nie wyróżniają się niczym szczególnym. Przeklinasz dziadków, że nie nazywali się CHANEL lub PRADA i jesteś zmuszony polegać wyłącznie na własnym "talencie". Co zrobisz, aby kogoś zainteresować?


Może to?: 
You are aware that there was literally everything in fashion and more. You draw, draw and draw, but your designs are everything but extraordinary. You wish that CHANEL or PRADA were your grandparents. Unfortunately you "talent" is the only thing you can rely on What are you going to do to interest anybody?

Have you tried his?             
Zapomnij, że w pokazach mody chodzi o prezentowanie ubrań. Rick Owens postawił swoje show na głowie, dosłownie. Nie wiem tylko, czy fani grupowych skoków ze spadochronem mieli okazję wpaść na pokaz. Forget that it is all about presenting clothes. Rick Owens did his show upside down, literally. I am not sure whether the fans of group jumping with a parachute had a chance to show up. 

17 komentarzy:

 1. Dziwny pokaz,moim zdaniem przesadzone.


  W wolnej chwili zapraszam do mnie na nowy post!
  michalzlifestyleandfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dla mnie to totalne przegięcie.... ale cóż...moda...

  OdpowiedzUsuń
 3. Często patrząc na pokazy zastanawiam się dla kogo one włąściwie są. Dla koneserów? Dla bogaczy? Dla samych siebie? Dla popularności, zrobienia show, czy przekazania jakiejś waznej treści? Odnoszę wrażenie, że świat stanął na głowie i wyrażenie "zagubienie siebie" chyba najlepiej pasuje do określenia tego pokazu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś każdy może być projektantem, trzeba się nagłowić by się wyróżnić :P

   Usuń
 4. Niee, naprawdę totalna przesada :P jestem wyrozumiała na wszelkie dziwactwa świata mody, ale niektórzy naprawdę się ośmieszają. Jak dla mnie - 3 razy NIE... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla Mnie to już przesada. Ale czego się nie robi, by zaistnieć...?
  pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moda powinna kończyć się na ubraniach. Pomysł, styl i oryginalność to przyciągnie i spowoduje, że ludzie zostaną. Pasy spadochronowe przyciągają, racja, ale wątpię, że kogoś zainteresuje to na dłużej. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciężko mi nawet ubrać w słowa hmm może dodam w cenzuralne słowa, to co myślę o tym pokazie. Dziwię się tylko modelkom, że zgodziły się na takie (moim zdaniem) upokorzenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. No niestety,totalny brak weny "tfórczej"
  Mam nadzieję,że projektant wstydzi się do dziś

  OdpowiedzUsuń
 9. Heh mnie to rowalilo. Nie wyobraża sobie takiego pokazu. Tragedia, że Aż śmieszna

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...