czwartek, 6 października 2016

Co-ords Trend Dla Panów

NEW Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami, nie w tym sezonie. Co-Ords trend opanował wybiegi i szafy miłośników mody na całym świecie. To już oficjalne, komplety znów są HOT, czas poszukać pary dla swoich ulubionych koszulek, marynarek  i spodni. 
It's said that misery loves company but not in this season. Co-Ords trend rules on runaways and in wardrobes of fashion lovers around the world. It's official, matching sets are HOT again. It's a high time to look for a match for your T-shirts, jackets and trousers. 

Nie musisz już dłużej kombinować i silić się na wyszukane stylizacje. Zapomnij o staniu przed szafą i zastanawianiu się co do czego pasuje a co nie. Projektanci zrobili to już dawno za nas, sieciówki jak zwykle podchwyciły pomysł. Poniżej znajdziesz propozycje tych, moim zdaniem, najpopularniejszych. O ile kobiety chętnie eksploatują ten trend, to wciąż trudno spotkać na ulicy pana, który by umiał z niego mądrze czerpać. Enjoy! No need to try to impress anybody with sophisticated look. Forget about standing in front of your wardrobe and wondering as to what fits and what doesn't. Designers have already done it for you and chain stores followed the trend. Below you will find some proposals from this most popular stores. While women are eager to exploit the trend it's still hard to find a man on the street who would use it wisely. Enjoy!


16 komentarzy:

 1. Większość panów jeśli czerpnie z tego trendu, to pewnie w czerni, bo to większość posiada ;)Trzecia i piąta fota - chyba najbardziej przypadły mi do gustu te kombinacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. I dobrze, prosto i schludnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. No i fajnie :) Najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze.
  Nominowałam Cię do LBA, mam nadzieję, że podejmiesz wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I'm here for the first time and I'm in love with your blog.


  New post is up on UNIQUEYEAH !
  uniqueyeah.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż całkiem niezłe te outfity. Szczególnie dla tych mężczyzn, którzy nie mają dużej wyobraźni w co się ubrać (bądź nie chcą marnować czasu na komponowanie swojego stroju), a chcieliby być na topie!

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja nie lubię za bardzo kompletów, lubię jak ciuchy do siebie pasują, ale jak się zlewają to mi nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Te trzy pierwsze foty mi się podobają, naprawdę fajne zestawy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam że ten trend jest ponadczasowy problemem jest to że mężczyźni w Polsce noszą źle dobrane garnitury.
  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  www.jagglam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...